Кристиано Роналдо беше доволен от представянето си в приятелския мач между

...

Роналдо се размекна: Видях се със стари приятели

Кристиано Роналдо беше удовлетворен от представянето си в приятелския мач сред сборния тим на Рияд и Пари Сен Жермен.

Португалската звезда означи два гола и беше определен за най-хубав футболист в дуела, а след неговия край разгласява в обществените мрежи няколко фотоси, в това число една с Лионел Меси, с който се прегърнаха на терена.

Щастлив съм, че се завърнах на терена и се записах измежду голмайсторите. Беше хубаво да се видя със остарели другари ”, написа Кристиано.

Меси пък разгласява малко видео от поздрава, който си размениха с Роналдо в минутите преди началото на срещата. Двамата бяха сменени в 62-ата минута.

Аржентинецът също вкара гол. Той откри резултата в интерес на ПСЖ, а тимът му се наложи с 5:4.

Мнозина разясняват, че Роналдо и Меси са се изправили един против различен може би за финален път като дейни футболисти.
Източник: lupa.bg